ЖК Спутник Белогородка
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Аптечка в авто

4 користувачів

Перейти донизу

Аптечка в авто Empty Аптечка в авто

Повідомлення автор Nigo Пн Квіт 18, 2022 4:35 pm

Доброго дня усім. Мені треба купити аптечку у автомобіль. Чи, може, краще купувати не готову аптечку, а самому набрати всі необхідні матеріали та медикаменти? Як дешевше буде?
Nigo
Nigo

Кількість повідомлень : 41
Дата реєстрації : 11.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Аптечка в авто Empty Re: Аптечка в авто

Повідомлення автор safoka2609 Сб Квіт 23, 2022 8:20 pm

У мене колега сам купляв все необхідне для своєї автомобільної аптечки. Я не знаю, але він сказав, що так дешевше виходить. Так що можете самі подивитися та порівняти, що до чого...

safoka2609

Кількість повідомлень : 3
Дата реєстрації : 14.02.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Аптечка в авто Empty Re: Аптечка в авто

Повідомлення автор LoL Сб Квіт 23, 2022 8:24 pm

Ну не зная, я б не став оце бігати по аптеках та вишукувати, де що дешевше з медикаментів. Якщо у вас достатньо вільного часу, то можете пошукати. Якщо хочете зекономити. Але мені особисто таке не подобається.
LoL
LoL

Кількість повідомлень : 38
Дата реєстрації : 11.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Аптечка в авто Empty Re: Аптечка в авто

Повідомлення автор Альфа Сб Квіт 23, 2022 8:37 pm

Nigo пише:Доброго дня усім. Мені треба купити аптечку у автомобіль. Чи, може, краще купувати не готову аптечку, а самому набрати всі необхідні матеріали та медикаменти? Як дешевше буде?

Привіт усім. Я, чесно кажучи, не дуже розумію, навіщо винаходити велосипед. Є готові медичні аптечки. У тих аптечках знаходиться все необхідне, що повинно там бути. Так що не бачу сенсу бігати по аптеках, немов той сайгак, та вишукувати медикаменти.
До речі, коштує ось така медична аптечка https://apteka-ds.com.ua/catalog/medychni-tovary/aptechky-medychni 445 гривень. Можна й доставку замовити. А можна, наприклад, зарезервувати на сайті, а потім просто піти та забрати у аптеці.

Аптечка в авто 4820085405073
Альфа
Альфа

Кількість повідомлень : 39
Дата реєстрації : 11.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Аптечка в авто Empty Re: Аптечка в авто

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі